Головна > Документи > Заходи Комітету > Робочі та офіційні візити
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Робочі та офіційні візити

21 лютого 2017, 09:43

Голова Комітету зустрівся з Головою Представництва МОМ в Україні

Сьогодні Голова Комітету Верховної Ради  України з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з  Головою Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні Манфредом Профазі. 

Сторони обговорили ситуацію в Україні та поточну діяльність МОМ у нашій державі, зокрема у сфері реагування на кризові виклики.

Манфред Профазі поінформував Григорія Немирю про діяльність МОМ в Україні та наголосив на важливості співпраці з Комітетом у цій сфері.

Окремо йшлося про питання захисту прав і свобод внутрішньо переміщених осіб в Україні. Голова Представництва МОМ запевнив у підтримці України на цьому шляху та висловив солідарність з народом нашої держави. 

У цьому зв'язку Григорій Немиря повідомив свого співрозмовника про стан підготовки до тематичного розгляду у Верховній Раді України законопроектів з питань захисту прав і свобод ВПО (лютий – березень 2017 року). 

У зустрічі також брала участь Алессія Скіавон, головний координатор проектів МОМ в Україні.