Головна > Документи > Заходи Комітету > Робочі та офіційні візити
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Робочі та офіційні візити

21 лютого 2017, 10:42

Голова Комітету зустрівся з Постійним Представником ПРООН в Україні

Сьогодні Голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з  Постійним Представником Програми розвитку ООН в Україні Нілом Вокером.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, приділивши особливу увагу питанню дотримання прав і свобод людини, зокрема внутрішньо переміщених осіб і осіб, які залишилися на окупованій частині Донбасу, та військовій агресії Росії на  Сході нашої держави.

У цьому зв‘язку Григорій Немиря повідомив про стан підготовки до проведення  у Верховній Раді України тематичного дня, під час якого розглядатимуться законопроекти щодо захисту прав вимушених переселенців.

 

Ніл Вокер запевнив, що ПРООН і надалі буде допомагати покращити ситуацію із  дотриманням прав та свобод цієї категорії громадян України та поінформував про допомогу, яку ООН надає вимушеним переселенцям.

 

Обговорювалися плани щодо проведення у квітні розширеного засідання Комітету з прав людини за участю інших Комітетів ВРУ, присвяченого проектам, які здійснюються в Україні системою ООН.