Головна > Документи > Заходи Комітету > Робочі та офіційні візити
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Робочі та офіційні візити

17 березня 2017, 10:41

Григорій Немиря зустрівся з Директором Представництва Світового Конгресу Українців

Сьогодні Заступник голови Партії "Батьківщина", Голова Комітету Верховної Ради України з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Директором Представництва Світового Конгресу Українців в Україні Сергієм Касянчуком.

Сторони обговорили ситуацію в Україні і окремо зупинилися на законопроекті про внесення змін до Закону України "Про громадянство України", реєстр. № 6175, внесеного Президентом України та визначеного ним як невідкладний, та альтернативних законопроектах, що стосується цього питання.

Нагадаємо, що 13 березня 2017 року у Верховній Раді України був зареєстрований Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про громадянство України” щодо реалізації права змінити громадянство № 6175 внесений Президентом України. Комітет ВРУ з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин визначений як головний Комітет по даному законопроекту.

Григорій Немиря наголосив, що до Комітету надійшли чисельні звернення від громадян України, громадських організацій, діаспори та ЗМІ з цього приводу та поінформував свого співрозмовника про процедуру розгляду зазначеного законопроекту відповідно до вимог Регламенту ВРУ. 

Він підкреслив, що  Комітет заохочує представників громадськості до експертного обговорення законопроектів з цієї тематики та сприятиме цьому процесу політично та організаційно.

У свою чергу Сергій Касянчук висловив ряд вагомих зауважень щодо цієї законодавчої ініціативи та закликав з великою обережністю ставитися до змін в законах, які забезпечують дотримання прав і свобод людини.  Він підтримав ідею публічного обговорення цього питання. В той же час заявив про необхідність посилення боротьби зі зловживаннями у сфері державної служби.