Головна > Документи > Заходи Комітету > Робочі та офіційні візити
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Робочі та офіційні візити

24 березня 2017, 10:39

Голова Комітету зустрівся з експертами Консультативної Місії ЄС (EUAM)

Сьогодні Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з експертами Консультативної Місії Європейського Союзу (EUAM).

Сторони обговорили ситуацію в Україні, окремо зупинившись  на проблемах забезпечення прав і свобод громадян України.

Експерти Місії презентували свій ВИСНОВОК стосовно двох законопроектів про гарантії свободи мирних зібрань (№3587 та №3587-1) та наголосили на важливості законодавчого регулювання у цій сфері задля зміцнення демократії  в Україні". 

Григорій Немиря подякував експертам  та запропонував місії надати свої експертні висновки для публічного обговорення.

Крім того, Григорій Немиря звернувся до Місії з проханням надати свої експертні висновки щодо проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" щодо реалізації права змінити громадянство, реєстр. № 6175, внесеного Президентом України та визначеного як невідкладний для позачергового розгляду Верховною Радою України.

"Великий суспільний резонанс викликали зміни до закону України про громадянство, запропоновані Президентом України. Тому, перш ніж розглядати питання, які стосуються долі мільйонів людей, важливо провести ґрунтовне експертне обговорення, щоб врахувати думку всіх",- сказав  він.

У зустрічі брали участь Фабіан Льовенберг, Керівник Компоненту з Верховенства Права,  Віктор Кімієнті, Старший Радник з правової реформи, Алан Скурбати, Радник зі зв’язків з Парламентом, та    Галина Міхайлюк, Експерт з підготовки законів.