Головна > Документи > Заходи Комітету > Робочі та офіційні візити
24 вересня 09:56
Заява членів Комітету щодо необхідності реформування ООН, визнання російської федерації спонсором тероризму та притягнення її політичного і військового керівництва до відповідальності за порушення міжнародного права і вчинення воєнних злочинів докладніше
23 вересня 13:33
Заступник Голови Комітету Руслан Горбенко: «Ядерний шантаж держави-агресора повинен бути зупинений. Поки ще не пізно» докладніше
22 вересня 17:30
Відбулись слухання на тему: «Деокупація та реінтеграція тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: нові виклики в умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України» докладніше
21 вересня 15:40
Відбулось засідання Комітету докладніше
21 вересня 09:16
Заява членів Комітету до Міжнародного дня миру докладніше
15 вересня 14:59
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
01 вересня 15:11
Відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Закону про реабілітаційні центри докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Робочі та офіційні візити

29 березня 2017, 10:36

Голова Комітету зустрівся з Міністром Норвегії у справах Європи

Сьогодні в рамках участі у 7-й Трансатлантичній  Конференції «Трансатлантичні відносини в епоху Трампа» на Мальті Голова Комітету Верховної Ради  України з прав людини Григорій Немиря  провів робочу зустріч з Міністром Норвегії у справах Європи Франком Бакке-Енсеном.

Сторони обговорили ситуацію в Україні,  питання, пов'язані з агресією Росії проти нашої держави, та захист прав і свобод  внутрішньо переміщених осіб.

"Вимушені переселенці, яких на разі в Україні майже 2 мільйони , - це не тягар або проблема, як вважає Уряд, це можливість для успішної побудови процвітаючої України",- сказав він.

"Вони були вимушені покинути свої домівки через загрозу їхньому життю, але не поїхали з України, яку вважають своєю Батьківщиною.  Наш обов'язок захистити цих людей".

У цьому зв'язку він подякував міністрові за допомогу, яку уряд  та неурядові організації Норвегії, включаючи Норвежську раду у справах біженців, надають Україні, в тому числі і для захисту ВПО.

28-30 березня Голова Комітету Верховної Ради  України з прав людини Григорій Немиря перебуває з робочим візитом на Мальті.