Головна > Документи > Засідання "Круглого столу"
25 січня 14:01
Відбулось засідання Комітету докладніше
11 січня 14:21
Відбулось засідання Комітету докладніше
13 грудня 16:02
Комітет вітає прийняття Парламентом Закону України про національні меншини (спільноти) України докладніше
09 грудня 09:38
Перший заступник голови Комітету Максим Ткаченко: «Українці – вільні духом люди. Вони, як ніколи, готові відстоювати і виборювати свої права і свободи» докладніше
26 листопада 03:01
Заява членів Комітету докладніше
21 листопада 16:55
Відбулось громадське обговорення проекту Закону України «Про національні меншини (спільноти) України» докладніше
17 листопада 20:34
Заява членів Комітету щодо необхідності створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, притягнення Російської Федерації до відповідальності за скоєння воєнних злочинів, злочинів проти людяності та геноциду докладніше
15 листопада 12:42
Відбулось засідання Комітету докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Засідання "Круглого столу"

27 жовтня 2021, 16:05

Круглий стіл на тему: «Проблема гендерної рівності у миротворчих процесах та миробудівництві»

27 жовтня відбувся круглий стіл на тему: «Проблема гендерної рівності у миротворчих процесах та миробудівництві» у форматі відеоконференції.

Учасники заходу обговорили питання реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період до 2025 року; забезпечення гендерного балансу у секторі безпеки; залучення жінок до миротворчості та миробудівництва в Україні; актуальні завдання щодо створення рівних можливостей для жінок і чоловіків у миротворчих процесах та миротворенні. Також під час роботи круглого столу обговорювались проблемні питання щодо розслідування злочинів, пов’язаних із сексуальним насильством стосовно жінок, під час збройного конфлікту; стан впровадження гендерної політики у діяльність Збройних Сил України; участь жінок у поліцейській діяльності України. Представниця «ООН Жінки» Анастасія Калашник ознайомила учасників з міжнародним досвідом участі жінок у миротворчих процесах та миробудівництві.

В заході взяли участь: Голова Комітету Дмитро Лубінець, Заступник голови Комітету Неллі Яковлєва, заступниця Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Ольга Ревук,  Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Віктор Іванкевич, широке коло представників органів державної влади, міжнародних та громадських правозахисних організацій.

Аудіозапис заходу:

Відеозапис заходу: