14 липня 2021, 18:23

Відбулось засідання Комітету

   14 липня 2021 року відбулось засідання Комітету.
   В ході засідання члени Комітету розглянули низку законопроектів. Так, народні депутати України рекомендували Верховній Раді України:

   проект Закону про запобігання та протидію антисемітизму в Україні, реєстр. № 5109, за результатами розгляду прийняти у другому читанні та в цілому.

   У висновку наданому головному комітету рекомендовано:
  проект Закону про внесення зміни до статті 151 Кодексу адміністративного судочинства України, реєстр. №  5410 від 21.04.2021 р., внесений Президентом України, за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу.
  Народні депутати затвердили План роботи Комітету на період шостої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання та Пропозиції до порядку денного шостої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.
  Крім цього, члени Комітету заслухали інформацію Міністра юстиції України Малюськи Д.Л. за наслідками питань, порушених в ході виїзного засідання, проведеного 9 липня 2021 р. в Державній установі «Бердянська виправна колонія № 77».
  В засіданні взяли участь: народні депутати України Лубінець Д.В., Ткаченко М.М., Умєров Р.Е., Горбенко Р.О., Яковлєва Н.І., Джемілєв М., Касай К.І., Копиленко О.Л., Кузнєцов О.О., Тарасенко Т.П., Чийгоз А.З., Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Денісова Л.Л., представники органів державної влади, громадськості та правозахисники.

Аудіозапис заходу:


Відеотрансляція заходу: