09 липня 2021, 17:22

Відбулось виїзне засідання Комітету у місті Бердянськ Запорізької області

 9 липня 2021 року відбулось виїзне засідання Комітету у місті Бердянськ Запорізької області.
В ході заходу члени Комітету здійснили моніторинговий візит до Бердянської виправної колонії № 77, де перевірили умови тримання та стан дотримання прав засуджених, а також провели конфіденційні бесіди з низкою засуджених, заслухавши їхні пропозиції та скарги.
За наслідками візиту народні депутати України розглянули питання про виконання рішення Комітету від 28 квітня 2021 р. щодо ситуації у Державній  установі «Бердянська виправна колонія № 77» та ухвалили рішення:
інформацію про виконання рішення Комітету від 28 квітня 2021 р. щодо ситуації у Бердянській виправній колонії № 77 взяти до відома;
рекомендували Міністерству юстиції України дотримуватись рішення Комітету від 28 квітня 2021 р.
Члени Комітету зауважили, що вся отримана ними інформація про порушення прав засуджених буде передана до правоохоронних органів для відповідного реагування.
В засіданні взяли участь: народні депутати України Лубінець Д.В., Горбенко Р.О., Яковлєва Н.І., Умєров Р.Е., Джемілєв М., Касай К.І., Кузнєцов О.О., Тарасенко Т.П., Чийгоз А.З., Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Денісова Л.Л., представники органів державної влади.

Аудіозапис засідання:


ВІДЕОЗАПИС ЗАСІДАННЯ: