18 листопада 19:19
Відбулось засідання Комітету докладніше
11 листопада 12:45
Посібник “Актуальні орієнтири державної політики щодо тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя” докладніше
04 листопада 18:46
Відбулось засідання Комітету докладніше
22 жовтня 14:23
Відбувся круглий стіл на тему: «Гуманітарна допомога у кризових ситуаціях, зокрема спричинених військовою агресію та окупацією. Усунення законодавчих перешкод» докладніше
21 жовтня 15:11
Відбувся круглий стіл з нагоди 20 річниці прийняття резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» докладніше
30 вересня 16:51
Відбулось засідання Комітету докладніше
23 вересня 14:15
Відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні завдання щодо вдосконалення законодавства з питань запобігання та протидії сексуальному насильству в зоні збройного конфлікту» докладніше
18 вересня 14:08
Прийнято у першому читанні проект з імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права докладніше
04 листопада 2020, 18:46

Відбулось засідання Комітету

4 листопада 2020 року відбулось засідання Комітету.

В ході обговорення проекту Постанови про невідкладні заходи для припинення бойових дій та відновлення миру, імплементації Мінських угод, реєстр. № 1120, народні депутати висловились за необхідність його доопрацювання у Комітеті.

У зв’язку з відсутністю автора проекту Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" щодо щомісячної адресної допомоги, реєстр. № 2297, вирішено перенести розгляд цього питання на наступне засідання.

Члени Комітету підтримали проект Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України для уточнення окремих умов надання пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки власникам об’єктів житлової нерухомості, розташованих на тимчасово окупованій території, реєстр. № 3037а, та підтримали з урахуванням зауважень та пропозицій, висловлених під час обговорення, проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення ефективної реалізації парламентського контролю, реєстр. № 4131. Рішення з цих питань буде надіслано до комітетів, визначених головними з опрацювання зазначених законопроектів.

Під час розгляду проекту Закону про внесення змін до деяких Законів України щодо уточнення порядку доступу нотаріусів до Єдиного державного демографічного реєстру, реєстр. № 3989, народні депутати висловились за необхідність його доопрацювання. Рішення з цього питання також буде надіслано до комітету, визначеного головними з опрацювання законопроекту.

В засіданні взяли участь народні депутати України:  Лубінець Д.В., Ткаченко М.М., Горбенко Р.О., Яковлєва Н.І., Умєров Р.Е., Бойко Ю.А., Джемілєв М., Касай К.І., Копиленко О.Л., Кузнєцов О.О., Мандзій С.В., Медведчук В.В., Рабінович В.З., Тарасенко Т.П., Чийгоз А.З., заступник Голови Державної міграційної служби України Двойленко І.В., заступники Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Голованчук І.О. та Яременко І.О., представники державних органів та громадських організацій.

Відеозапис засідання: