30 вересня 16:51
Відбулось засідання Комітету докладніше
23 вересня 14:15
Відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні завдання щодо вдосконалення законодавства з питань запобігання та протидії сексуальному насильству в зоні збройного конфлікту» докладніше
18 вересня 14:08
Прийнято у першому читанні проект з імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права докладніше
16 вересня 17:10
Відбулось засідання Комітету докладніше
02 вересня 18:46
Відбулось засідання Комітету докладніше
20 серпня 14:13
Співчуття Комітету у зв’язку зі смертю Бориса Євгеновича Патона докладніше
28 липня 10:25
Інформація про становище національних спільнот в Україні посилання...
22 липня 10:33
Звіт про роботу Комітету за період третьої сесії посилання...
20 серпня 2020, 14:13

Співчуття Комітету у зв’язку зі смертю Бориса Євгеновича Патона

 

19 серпня країна втратила видатного українського науковця Бориса Євгеновича Патона, людину – легенду, Героя України, незмінного очільника Національної академії наук з 1962 року.

Його внесок у світову науку важко переоцінити. Академiк НАН України, дiйсний член академiй ряду країн, лауреат Державних премiй України та СРСР, удостоєний Золотої медалi iменi М.В. Ломоносова, багатьох вiтчизняних орденiв, численних найпрестижнiших нагород зарубiжних держав, автор більше ніж 400 винаходів та понад 1000 наукових публікацій, видатний організатор наукових досліджень і впровадження їх результатів у практику.

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин висловлює щирі співчуття рідним, близьким та колегам Бориса Євгеновича. Світла пам’ять!