28 липня 10:25
Інформація про становище національних спільнот в Україні посилання...
22 липня 10:33
Звіт про роботу Комітету за період третьої сесії посилання...
15 липня 18:09
Відбулось засідання Комітету докладніше
08 липня 16:04
Відбулись комітетські слухання на тему: «Проблемні питання законодавчого врегулювання та реалізації державної політики щодо забезпечення прав корінних народів і національних меншин» докладніше
01 липня 16:45
Відбулось засідання Комітету докладніше
23 червня 09:12
Кримчани зможуть зареєструвати факт народження дитини в Україні без проходження судових процедур – Дмитро Лубінець докладніше
17 червня 17:59
Відбулось засідання Комітету докладніше
04 червня 12:21
Секретаріат Кабміну саботує утворення Комісії з питань зниклих безвісти – Дмитро Лубінець докладніше
01 липня 2020, 16:45

Відбулось засідання Комітету

1 липня  2020 року відбулось засідання Комітету в режимі відеоконференції.
В ході засідання члени Комітету розглянули низку законопроектів. Так, Верховній Раді України рекомендовано повернути суб’єктам права законодавчої ініціативи на доопрацювання проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" щодо видачі посвідки на тимчасове проживання для іноземних інвесторів, реєстр. № 2602, та відхилити проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обробки та оприлюднення персональних даних, реєстр. № 2333.
За результатами обговорення народні депутати України підтримали проекти законів: про внесення змін до підрозділу 1 розділу ХХ Податкового кодексу України у зв'язку із прийняттям Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» щодо звільнення внутрішньо переміщених осіб від негативних наслідків невиконання грошових зобов'язань», реєстр. № 2330; про внесення змін до Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" та інших законів України щодо узгодження термінів та уточнення окремих норм, реєстр. № 2830; про внесення змін до Закону України  «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики”  щодо актуалізації деяких положень,  реєстр.  № 3666. Рішення з цих питань будуть надіслані до комітетів, визначених головними з опрацювання зазначених законопроектів.
В засіданні взяли участь народні депутати України: Лубінець Д.В., Ткаченко М.М., Горбенко Р.О., Яковлєва Н.І., Умєров Р.Е., Бойко Ю.А., Джемілєв М., Касай К.І., Копиленко О.Л., Кузнєцов О.О., Мандзій С.В., Медведчук В.В., Тарасенко Т.П., Рабінович В.З., а також Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Денісова Л.Л., представники громадських організацій.

Відеотрансляція засідання: