30 вересня 16:51
Відбулось засідання Комітету докладніше
23 вересня 14:15
Відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні завдання щодо вдосконалення законодавства з питань запобігання та протидії сексуальному насильству в зоні збройного конфлікту» докладніше
18 вересня 14:08
Прийнято у першому читанні проект з імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права докладніше
16 вересня 17:10
Відбулось засідання Комітету докладніше
02 вересня 18:46
Відбулось засідання Комітету докладніше
20 серпня 14:13
Співчуття Комітету у зв’язку зі смертю Бориса Євгеновича Патона докладніше
28 липня 10:25
Інформація про становище національних спільнот в Україні посилання...
22 липня 10:33
Звіт про роботу Комітету за період третьої сесії посилання...
17 червня 2020, 17:59

Відбулось засідання Комітету

 17 червня  2020 року відбулось засідання Комітету в режимі відеоконференції.

В ході засідання члени Комітету розглянули проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо умов розгляду звернень, реєстр. № 2480, та альтернативний проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо приведення його норм у відповідність до рішення Конституційного Суду України від 11 жовтня 2018 року № 8-р/2018, реєстр. № 2480-1, та ухвалили рішення не підтримувати жоден з них. Разом з тим, народні депутати створили робочу групу по напрацюванню змін до Закону України «Про звернення громадян», до складу якої запросили народних депутатів України - авторів зазначених законопроектів та Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Члени Комітету рекомендували Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, визначеного головним з опрацювання проекту Закону про внесення зміни до статті 19 Закону України "Про Державну прикордонну службу України" щодо отримання інформації про осіб, які перетинали державний кордон України, реєстр. № 3555,  повернути зазначений проект суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Народні депутати підтримали проект Закону України про внесення змін до розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (щодо стимулювання погашення недоїмки платниками єдиного внеску, які перебувають на обліку в органах доходів і зборів, розташованих на території Донецької та Луганської областей, підконтрольній українській владі)», реєстр. № 2107. Рішення з цього питання буде надіслане до Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Під час засідання народні депутати обговорили проблеми, пов’язані зі зривом Державною судовою адміністрацією України процесу запровадження системи електронного судочинства, обмеження доступу громадян до правосуддя.

В засіданні взяли участь народні депутати України: Лубінець Д.В., Ткаченко М.М., Горбенко Р.О., Яковлєва Н.І., Умєров Р.Е., Бойко Ю.А., Джемілєв М., Касай К.І., Копиленко О.Л., Кузнєцов О.О., Мандзій С.В., Медведчук В.В., Новинський В.В., Тарасенко Т.П., Рабінович В.З., Чийгоз А.З., а також Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Денісова Л.Л.


Відеотрансляція засідання: