30 вересня 16:51
Відбулось засідання Комітету докладніше
23 вересня 14:15
Відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні завдання щодо вдосконалення законодавства з питань запобігання та протидії сексуальному насильству в зоні збройного конфлікту» докладніше
18 вересня 14:08
Прийнято у першому читанні проект з імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права докладніше
16 вересня 17:10
Відбулось засідання Комітету докладніше
02 вересня 18:46
Відбулось засідання Комітету докладніше
20 серпня 14:13
Співчуття Комітету у зв’язку зі смертю Бориса Євгеновича Патона докладніше
28 липня 10:25
Інформація про становище національних спільнот в Україні посилання...
22 липня 10:33
Звіт про роботу Комітету за період третьої сесії посилання...
14 квітня 2020, 13:41

Відбулось засідання Комітету

14 квітня 2020 року відбулось засідання Комітету в режимі відеоконференції.

В ході засідання члени Комітету ухвалили рішення про повернення проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" щодо захисту житлових прав студентів, реєстр. № 0935, головному Комітету для доопрацювання та подання на повторне друге читання.

Народні депутати рекомендувати Верховній Раді України: проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (щодо приватних домашніх робітників та місцевого персоналу іноземних диппредставництв), реєстр. № 0934, прийняти у другому читанні і в цілому, а проект Закону про тимчасові заходи забезпечення платоспроможності підприємств, які провадили господарську діяльність на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, реєстр. № 2374, внесений народними депутатами України Ткаченком М.М., Яковлєвою Н.І., Кузнєцовим О.О., Тарутою С.О., прийняти за основу.

Члени Комітету підтримали проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо ліквідації корупційної схеми в пенітенціарній системі шляхом вилучення статті 391 Кримінального кодексу України), реєстр. № 2079, внесений народними депутатами України, внесений народними депутатами України Фрісом І.П., Демченком С.О., Дирдіним М.Є., Матусевичем О.Б., Шуляк О.О. та іншими, з урахуванням висловлених зауважень і пропозицій.

           Також під час засідання народними депутатами України було погоджено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 р. № 1059» та делеговано до складу Міжвідомчої комісії з питань узагальнення правової позиції держави щодо відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та підготовки консолідованої претензії України до Російської Федерації щодо реалізації її міжнародно-правової відповідальності за збройну агресію проти України Заступника голови Комітету Горбенка Руслана Олександровича.

В засіданні взяли участь народні депутати України: Лубінець Д.В., Ткаченко М.М., Яковлєва Н.І., Умєров Р.Е., Бойко Ю.А., Джемілєв М., Касай К.І., Копиленко О.Л., Кузнєцов О.О., Мандзій С.В., Медведчук В.В., Тарасенко Т.П., Чийгоз А.З.

Відеозапис засідання: