07 квітня 13:44
Звернення Голови Комітету Дмитра Лубінця з нагоди Міжнародного дня ромів докладніше
26 лютого 14:06
Дмитро Лубінець: «Реінтеграція Криму – це захист людей» докладніше
20 лютого 11:30
ЗАЯВА Голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин докладніше
12 лютого 17:09
Відбулось виїзне засідання Комітету докладніше
12 лютого 13:40
Члени Комітету відвідали КПВВ «Чонгар» докладніше
11 лютого 19:00
Члени Комітету відвідали КПВВ «Каланчак» докладніше
11 лютого 16:57
Члени Комітету відвідали Чаплинський Центр надання адміністративних послуг докладніше
11 лютого 12:28
Відбулась зустріч членів Комітету з представниками правозахисних організацій докладніше
12 лютого 2020, 13:40

Члени Комітету відвідали КПВВ «Чонгар»

Сьогодні, 12 лютого 2020 року, Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин ознайомився з роботою режимних та сервісних зон на КПВВ «Чонгар» в Херсонській області.

Під час моніторингового візиту Голова Комітету Дмитро Лубінець, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова, Постійний представник Президента України Антон Кориневич, Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв, Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда та інші ознайомилися з переліком послуг, що надаються Центром надання адміністративних послуг на вказаному контрольному пункті в’їзду-виїзду. ЦНАП є віддаленим робочим місцем працівників Новотроїцького центру надання адміністративних послуг.

Новизною вказаного закладу є можливість виїзду співробітників ЦНАП за викликом до осіб, що цього потребують. Також на КПВВ «Чонгар» народні депутати безпосередньо поспілкувалися з працівниками, що здійснюють митне оформлення документів на контрольному пункті в’їзду-виїзду з метою виявлення проблем, з якими стикаються громадяни України, що проживають на тимчасово окупованих територіях в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь, а також внутрішньо переміщені особи.