08 липня 16:04
Відбулись комітетські слухання на тему: «Проблемні питання законодавчого врегулювання та реалізації державної політики щодо забезпечення прав корінних народів і національних меншин» докладніше
01 липня 16:45
Відбулось засідання Комітету докладніше
23 червня 09:12
Кримчани зможуть зареєструвати факт народження дитини в Україні без проходження судових процедур – Дмитро Лубінець докладніше
17 червня 17:59
Відбулось засідання Комітету докладніше
04 червня 12:21
Секретаріат Кабміну саботує утворення Комісії з питань зниклих безвісти – Дмитро Лубінець докладніше
03 червня 17:17
Відбулось засідання Комітету докладніше
18 травня 09:53
До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу докладніше
06 травня 15:12
Відбулось засідання Комітету докладніше
12 лютого 2020, 13:40

Члени Комітету відвідали КПВВ «Чонгар»

Сьогодні, 12 лютого 2020 року, Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин ознайомився з роботою режимних та сервісних зон на КПВВ «Чонгар» в Херсонській області.

Під час моніторингового візиту Голова Комітету Дмитро Лубінець, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова, Постійний представник Президента України Антон Кориневич, Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв, Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда та інші ознайомилися з переліком послуг, що надаються Центром надання адміністративних послуг на вказаному контрольному пункті в’їзду-виїзду. ЦНАП є віддаленим робочим місцем працівників Новотроїцького центру надання адміністративних послуг.

Новизною вказаного закладу є можливість виїзду співробітників ЦНАП за викликом до осіб, що цього потребують. Також на КПВВ «Чонгар» народні депутати безпосередньо поспілкувалися з працівниками, що здійснюють митне оформлення документів на контрольному пункті в’їзду-виїзду з метою виявлення проблем, з якими стикаються громадяни України, що проживають на тимчасово окупованих територіях в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь, а також внутрішньо переміщені особи.