Анонси подій

Перейти до розділу
16 грудня 12:55
Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин оголошує про формування Експертної ради при Комітеті докладніше
12 лютого 17:09
Відбулось виїзне засідання Комітету докладніше
12 лютого 13:40
Члени Комітету відвідали КПВВ «Чонгар» докладніше
11 лютого 19:00
Члени Комітету відвідали КПВВ «Каланчак» докладніше
11 лютого 16:57
Члени Комітету відвідали Чаплинський Центр надання адміністративних послуг докладніше
11 лютого 12:28
Відбулась зустріч членів Комітету з представниками правозахисних організацій докладніше
11 лютого 11:45
Відбулась організаційна нарада в рамках проведення виїзного засідання Комітету на Херсонщину докладніше
07 лютого 16:17
Голова Комітету зустрівся з Послом Суверенного Мальтійського Ордену в Україні Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне докладніше
05 лютого 16:49
Відбулось засідання Комітету докладніше
11 лютого 2020, 16:57

Члени Комітету відвідали Чаплинський Центр надання адміністративних послуг

В рамках робочого візиту до Херсонської області  члени Комітету  спільно з Постійним представником Президента України А. Кориневичем та Головою обласної державної адміністрації Ю. Гусєвим, Головою Меджлісу кримськотатарського народу Р. Чубаровим та представниками правозахисних організацій  з метою перевірки доступу громадян України, що проживають на тимчасово окупованих територіях в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь, а також внутрішньо переміщених осіб відвідали Центр надання адміністративних послуг в смт. Чаплинка.

Народні депутати України ознайомились із послугами, які надаються у ЦНАП, навантаженням на співробітників, а також поцікавились проблематикою, яка може бути вирішена за ініціативи народних депутатів України.

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв анонсував впровадження механізму надання адміністративних послуг для осіб з вадами слуху.