08 липня 16:04
Відбулись комітетські слухання на тему: «Проблемні питання законодавчого врегулювання та реалізації державної політики щодо забезпечення прав корінних народів і національних меншин» докладніше
01 липня 16:45
Відбулось засідання Комітету докладніше
23 червня 09:12
Кримчани зможуть зареєструвати факт народження дитини в Україні без проходження судових процедур – Дмитро Лубінець докладніше
17 червня 17:59
Відбулось засідання Комітету докладніше
04 червня 12:21
Секретаріат Кабміну саботує утворення Комісії з питань зниклих безвісти – Дмитро Лубінець докладніше
03 червня 17:17
Відбулось засідання Комітету докладніше
18 травня 09:53
До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу докладніше
06 травня 15:12
Відбулось засідання Комітету докладніше
11 лютого 2020, 16:57

Члени Комітету відвідали Чаплинський Центр надання адміністративних послуг

В рамках робочого візиту до Херсонської області  члени Комітету  спільно з Постійним представником Президента України А. Кориневичем та Головою обласної державної адміністрації Ю. Гусєвим, Головою Меджлісу кримськотатарського народу Р. Чубаровим та представниками правозахисних організацій  з метою перевірки доступу громадян України, що проживають на тимчасово окупованих територіях в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь, а також внутрішньо переміщених осіб відвідали Центр надання адміністративних послуг в смт. Чаплинка.

Народні депутати України ознайомились із послугами, які надаються у ЦНАП, навантаженням на співробітників, а також поцікавились проблематикою, яка може бути вирішена за ініціативи народних депутатів України.

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв анонсував впровадження механізму надання адміністративних послуг для осіб з вадами слуху.