Анонси подій

Перейти до розділу
16 грудня 12:55
Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин оголошує про формування Експертної ради при Комітеті докладніше
12 лютого 17:09
Відбулось виїзне засідання Комітету докладніше
12 лютого 13:40
Члени Комітету відвідали КПВВ «Чонгар» докладніше
11 лютого 19:00
Члени Комітету відвідали КПВВ «Каланчак» докладніше
11 лютого 16:57
Члени Комітету відвідали Чаплинський Центр надання адміністративних послуг докладніше
11 лютого 12:28
Відбулась зустріч членів Комітету з представниками правозахисних організацій докладніше
11 лютого 11:45
Відбулась організаційна нарада в рамках проведення виїзного засідання Комітету на Херсонщину докладніше
07 лютого 16:17
Голова Комітету зустрівся з Послом Суверенного Мальтійського Ордену в Україні Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне докладніше
05 лютого 16:49
Відбулось засідання Комітету докладніше
28 жовтня 2019, 13:29

Комітет з прав людини за п'ять днів виїзного засідання на Донбасі ухвалив низку рішень щодо водопостачання, пенсій, медицини та облаштування пунктів пропуску

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провів 5-денне виїзне засідання на Донбасі та ухвалив низку важливих рішень щодо водопостачання, пенсійного, медичного забезпечення, земельних питань та створення нових КПВВ.

Про це повідомив голова Комітету народний депутат України Дмитро Лубінець під час засідання погоджувальної ради парламенту.

«У виїзному засіданні взяло участь 10 -11 членів Комітету (в залежності від місця перебування), наявний був кворум. Також Комітет залучив до роботи місцеву владу, представників Уряду та громадськість. Велика подяка народним депутатам з інших комітетів, які до нас долучились!», - заявив Дмитро Лубінець.

За його словами, члени Комітету з питань прав людини відвідали Маріуполь, Широкіне, Волноваху, Красногорівку та Щастя, побували на КПВВ «Новотроїцьке» та «Станиця Луганська». Безпосередньо спілкувались з мешканцями прифронтової зони.

«Під час засідань в Краматорську й Сєвєродонецьку ухвалили низку важливих рішень, які стосуються водопостачання, врегулювання проблем, пов’язаних з неможливістю використання земель, на яких збудовані фортифікаційні споруди, спрощення реєстрації актів цивільного стану, створення належних умов перетину лінії розмежування на КПВВ «Станиця Луганська», відкриття нових пунктів пропуску, пенсійного та медичного забезпечення українських громадян на Донбасі», - наголосив голова Комітету.

Також він звернувся до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, аби він задіяв парламентські механізми для виконання зобов’язань держави перед мешканцями Донецької та Луганської областей.

Також Дмитро Лубінець висловив представниці Уряду в парламенті Ірині Верещук прохання сформувати позицію Кабінету Міністрів щодо необхідності створення Офісу профільного віце-прем’єра, який би ефективно здійснював координацію між профільними міністерствами. Дмитро Разумков, в свою чергу, також доручив їй взяти під контроль питання обовязкового залучення народних депутатів до роботи, яка відбувається на базі Кабміну та стосується питань реінтеграції Донбасу.