Анонси подій

Перейти до розділу
13 жовтня 09:27
Відбудеться засідання Комітету докладніше
11 жовтня 16:07
Відбулися слухання у Комітеті на тему: «Проблемні питання законодавчого врегулювання та реалізації державної політики щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю» докладніше
11 жовтня 16:07
Відбулися слухання у Комітеті на тему: «Проблемні питання законодавчого врегулювання та реалізації державної політики щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю» докладніше
07 жовтня 18:10
Голова Комітету Дмитро Лубінець провів зустріч з керівником департаменту з питань миру та прав людини Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Сімоном Гайсбюлером докладніше
07 жовтня 17:51
Голова Комітету Дмитро Лубінець зустрівся зі співголовами Групи Кнесету з міжпарламентських зв’язків між Україною та Державою Ізраїль Євгеном Совою, Міхаелем Малкіелі та Арбелем Моше.
докладніше
06 жовтня 17:41
Відбулось засідання Комітету докладніше
04 жовтня 15:30
Відбулась зустріч з представниками Асамблеї діаспор Світу докладніше
29 вересня 17:00
Відбувся круглий стіл на тему: «Нагляд за дотриманням законодавства у сфері захисту персональних даних» докладніше
27 вересня 18:15
Голова Комітету зустрівся з Верховним Комісаром ОБСЄ у справах національних меншин докладніше
18 червня 2018, 13:41

Голова Комітету вчергове вимагає внести до порядку денного парламенту законопроект щодо виплати пенсій ВПО

Голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря вчергове вимагає включити до порядку денного законопроект щодо виплати пенсій громадянам України, які перебувають у зоні конфлікту, та вимушеним переселенцям.

"Я вже  в чотирнадцяте змушений  піднімати питання про включення  до порядку денного законопроекту № 6692, який  стосується права на отримання пенсій, в першу чергу, вимушеними переселенцями та громадянами України, які не за своєю волею опинилися в зоні конфлікту», - наголосив він під час засідання Погоджувальної Ради Верховної Ради України.

Мова йде про Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо права на отримання пенсій окремим категоріям громадян, реєстр. № 6692, розроблений за сприяння міжнародних організацій, зокрема, ООН, Ради Європи, Норвезької ради в справах біженців   та громадських організацій, та який пройшов усі комітети ВРУ. Ця законодавча  ініціатива підтримана Європейською Комісією та Управлянням Верховного Комісара ООН у справах біженців. Але, за інформацією Комітету, включення до порядку денного цього законопроект, якому вже рік, і який вже сім місяців, як готовий до розгляду парламентом, блокується в Кабінеті Міністрів України та Пенсійним Фондом».

«Якщо блокується винесення на розгляд парламенту законопроекту про виплату пенсій, важливого для сотень тисяч наших співгромадян, то тоді для чого потрібен такий парламент, для чого потрібен такий уряд? Я наполягаю, щоб законопроект № 6692 був винесений на розгляд народних депутатів», - наголосив Голова Комітету.

Окрім цього, Григорій Немиря повідомив, що Комітет з прав людини завершив підготовку до другого читання Проекту Закону про правовий статус осіб, зниклих безвісти, реєстр. № 5435,  і він може бути винесений на розгляд ВРУ.