20 березня 17:57
У Комітеті відбулася дискусія докладніше
18 березня 14:11
Голова Комітету закликав владу негайно виконати закон про зниклих безвісті докладніше
14 березня 16:15
Відкрите звернення Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин до Уряду щодо невідкладного забезпечення виконання Закону України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти». докладніше
13 березня 17:15
Відбулося засідання Комітету докладніше
12 березня 15:37
Голова Комітету зустрівся з Послом Румунії докладніше
11 березня 13:21
Голова Комітету: влада свідомо дискримінує вимушених переселенців докладніше
04 березня 16:09
Голова Комітету зустрівся з Послом Швейцаріі докладніше
28 лютого 15:17
Голова Комітету зустрівся з Послом Литви докладніше
29 березня 2018, 11:09

Григорій Немиря зустрівся з делегацією Global Partners Governance

 

Сьогодні Голова Комітету ВРУ з прав людини, Заступник голови Партії "Батьківщина" Григорій Немиря провів зустріч з делегацією організації Global Partners Governance.

 

Сторони обговорили актуальні питання співробітництва щодо модернізації та удосконалення роботи Верховної Ради України, зокрема процесу законотворення, стратегічного планування та процесу комунікацій.

 

Григорій Немиря подякував за щиру допомогу Україні та висловив сподівання, що завдяки зусиллям Global Partners Governance можливо буде підвищити  ефективність роботи парламенту.

 

Він поінформував своїх співрозмовників про роботу Комітету, зокрема комітетські слухання, присвячені проблемам вимушених переселенців, які відбулися минулого року у Донецькій та Луганських областях.

 

Йшлося також про поточну політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні. Окремо обговорювався  захист прав і свобод людини, зокрема внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які залишилися на тимчасово окупованій частині території Донбасі та в анексованому Криму.

 

До складу делегації входять Баронесса Елісон Сатті (Baroness Alison Suttie), Член Палати лордів Великої Британії, колишня Заступниця голови офісу Прем'єр-міністра Великої Британії , Ричард Гуд (Richard Good), колишній радник Спікера Парламенту Північної Ірландії, та Зафран Ікбал (Zafran Iqbal), менеджер проектів.

 

Зустріч відбулася в рамках співпраці ВРУ (офісу спікера та Комітетів) з Global Partners Governance задля удосконалення роботи українського парламенту. Global Partners Governance була заснована у 2015 році і з того часу реалізує програми з удосконалення роботи політичних інституцій різних країн світу.