Анонси подій

Перейти до розділу
16 березня 14:07
Відбудеться засідання Комітету докладніше
15 березня 17:07
Голова Комітету: Сьогодні призначають Уповноваженого ВРУ з прав людини, порушуючи Закон України про Уповноваженого з прав людини докладніше
14 березня 16:41
В Комітеті відбулася дискусія докладніше
12 березня 16:27
Голова Комітету вимагає пояснень через невключення до порядку денного ВРУ законопроекту про пенсійні виплати ВПО та громадянам, які залишилися на непідконтрольній території докладніше
12 березня 16:18
Голова Комітету зустрівся з Президентом та Генеральним секретарем "Парламентарів за глобальні дії" докладніше
12 березня 13:03
Заява членів Комітету щодо призначення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини посилання...
06 березня 16:16
Голова Комітету зустрівся з високопосадовцями ООН докладніше
06 березня 16:16
Голова Комітету зустрівся з високопосадовцями ООН докладніше
06 березня 16:16
Голова Комітету зустрівся з високопосадовцями ООН докладніше
12 березня 2018, 16:27

Голова Комітету вимагає пояснень через невключення до порядку денного ВРУ законопроекту про пенсійні виплати ВПО та громадянам, які залишилися на непідконтрольній території

 

Голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря вимагає від керівництва парламенту пояснень через невключення до порядку денного ВРУ законопроекту щодо виплати пенсій громадянам України, які залишилися на тимчасово окупованій території Донбасу, та вимушеним переселенцям.

 

"На жаль, в черговий раз в порядку денному на цей пленарний тиждень відсутній законопроект 6692, який  стосується права на отримання пенсій, в першу чергу, вимушеними переселенцями та громадянами України, які залишилися на тимчасово окупованій території Донбасу», - сказав він під час засідання Погоджувальної Ради ВРУ.

 

Мова йде про Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо права на отримання пенсій окремим категоріям громадян, реєстр. № 6692, розробленого за сприяння міжнародних організацій, зокрема, ООН, Ради Європи, Норвезької ради в справах біженців   та громадських організацій.

 

«Це - громадяни України, які не за власною волею залишилися на території, яку тимчасово не контролює Уряд України. Наш обов’язок - забезпечити дотримання їхніх прав та свобод. Я вимагаю пояснень, чому законопроект, який отримав підтримку усіх фракцій та Комітетів ВРУ, та який підтримують наші міжнародні партнери, вже декілька місяців не включається до порядку денного парламенту», - наголосив Григорій Немиря.

 

У відповідь Голова ВРУ Андрій Парубій зазначив, що наразі Уряд та Міністерство фінансів узгоджують свою позицію щодо зазначеного законопроекту.

 

«Я попросив їх надати швидку відповідь», - підкреслив він.