Анонси подій

Перейти до розділу
18 червня 10:06
Увага! Змінено місце та час проведення засідання Комітету докладніше
18 червня 13:41
Голова Комітету вчергове вимагає внести до порядку денного парламенту законопроект щодо виплати пенсій ВПО докладніше
18 червня 10:06
Увага! Змінено місце та час проведення засідання Комітету докладніше
11 червня 16:56
Голова Комітету зустрівся із Головою Моніторингової Місії ООН з прав людини докладніше
11 червня 15:55
Комітет провів круглий стіл для напрацювання Національної стратегії відновлення справедливості та миру на окупованих територіях докладніше
29 травня 13:28
Заява Комітету щодо забезпечення дотримання прав представників ромської національної меншини посилання...
24 травня 16:00
Комітет розглянув Проект Закону про правовий статус осіб, зниклих безвісти докладніше
24 травня 15:56
Голова Комітету зустрівся з Послом Хорватії докладніше
21 травня 13:16
Голова Комітету вчергове вимагає внести до порядку денного ВРУ законопроекти щодо захисту прав і свобод вимушених переселенців докладніше
12 березня 2018, 16:27

Голова Комітету вимагає пояснень через невключення до порядку денного ВРУ законопроекту про пенсійні виплати ВПО та громадянам, які залишилися на непідконтрольній території

 

Голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря вимагає від керівництва парламенту пояснень через невключення до порядку денного ВРУ законопроекту щодо виплати пенсій громадянам України, які залишилися на тимчасово окупованій території Донбасу, та вимушеним переселенцям.

 

"На жаль, в черговий раз в порядку денному на цей пленарний тиждень відсутній законопроект 6692, який  стосується права на отримання пенсій, в першу чергу, вимушеними переселенцями та громадянами України, які залишилися на тимчасово окупованій території Донбасу», - сказав він під час засідання Погоджувальної Ради ВРУ.

 

Мова йде про Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо права на отримання пенсій окремим категоріям громадян, реєстр. № 6692, розробленого за сприяння міжнародних організацій, зокрема, ООН, Ради Європи, Норвезької ради в справах біженців   та громадських організацій.

 

«Це - громадяни України, які не за власною волею залишилися на території, яку тимчасово не контролює Уряд України. Наш обов’язок - забезпечити дотримання їхніх прав та свобод. Я вимагаю пояснень, чому законопроект, який отримав підтримку усіх фракцій та Комітетів ВРУ, та який підтримують наші міжнародні партнери, вже декілька місяців не включається до порядку денного парламенту», - наголосив Григорій Немиря.

 

У відповідь Голова ВРУ Андрій Парубій зазначив, що наразі Уряд та Міністерство фінансів узгоджують свою позицію щодо зазначеного законопроекту.

 

«Я попросив їх надати швидку відповідь», - підкреслив він.