Анонси подій

Перейти до розділу
18 травня 12:58
Відбудеться засідання Комітету докладніше
21 травня 13:16
Голова Комітету вчергове вимагає внести до порядку денного ВРУ законопроекти щодо захисту прав і свобод вимушених переселенців докладніше
16 травня 16:36
В рамках Комітету відбулося експертне обговорення з питань громадянства докладніше
14 травня 13:36
Голова Комітету вчергове вимагає внести до порядку денного ВРУ законопроект про пенсійні виплати ВПО та громадянам, які перебувають у зоні конфлікту докладніше
07 травня 13:29
Голова Комітету зустрівся з Послом Польщі докладніше
07 травня 12:04
Голова Комітету зустрівся з Послом Литви докладніше
24 квітня 16:25
Комітет провів круглий стіл щодо забезпечення гармонізації кримінального законодавства з положеннями міжнародного права докладніше
24 квітня 15:46
Комітет провів круглий стіл на тему: «Війна, мир, реінтеграція: що буде після АТО?» докладніше
19 квітня 15:56
Оголошення для учасників комітетських слухань на тему: «Стан реалізації Національної стратегії у сфері прав людини щодо захисту прав внутрішньо переміщених осіб та осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях України, звільнення заручників та відновлення їхніх прав» докладніше
15 січня 2018, 13:50

Комітет ВРУ з прав людини розгляне питання про відновлення мобільного зв'язку України з окупованим Донбасом

Комітет ВРУ з прав людини на своєму засіданні у середу, 17 січня 2018 року, розгляне питання  про можливість відновлення мобільного зв'язку на окупованих територіях Донбасу.

Про це сьогодні під час засідання Погоджувальної Ради ВРУ заявив Голова Комітету Григорій Немиря.

"Вже кілька днів відсутній зв'язок з громадянами України, які залишилися на непідконтрольній території. Люди не можуть зв’язатися зі своїми рідними і перебувають у відчаї",- сказав він.

"Ми розглянемо це питання на засіданні нашого Комітету і запрошуємо представників КМУ, держзв'язку та мобільних операторів  відвідати це засідання та прозвітувати про ситуацію, яка склалася, і шляхи її вирішення".

11 січня 2018 року мобільний оператор «Vodafone», єдиний з операторів, який  надавав послуги на непідконтрольній частині Донбасу, до ребрендингу відомий як "МТС-Україна", перестав працювати на окупованих територіях Луганської і Донецької областей. 

За повідомленнями технічного персоналу оператора, зв'язок зник в результаті ушкодження волоконно-оптичної лінії зв'язку в зоні проведення АТО.

Крім того, Григорій Немиря закликав своїх колег-народних депутатів підтримати Проект Закону про правовий статус осіб, зниклих без вісті, 5435.