Анонси подій

Перейти до розділу
12 листопада 16:26
Відбудуться комітетські слухання на тему: «Удосконалення державної політики у сфері застосування санкцій до осіб, причетних до незаконних політично мотивованих переслідувань громадян України на тимчасово окупованих територіях та в Російській Федерації» докладніше
19 листопада 13:29
Голова Комітету: в Україні відсутня політика щодо захисту прав і свобод вимушених переселенців докладніше
17 листопада 15:00
Голова Комітету: Форум "Парламентарів за глобальні дії" у Києві - це знак солідарності з Україною докладніше
16 листопада 20:30
"Парламентарі за глобальні дії" нагородили Олега Сенцова за захист демократії докладніше
16 листопада 15:59
Голова ВРУ Андрій Парубій привітав учасників Форуму транснаціональної мережі членів парламентів "Парламентарі за глобальні дії" докладніше
16 листопада 11:10
У Києві проходить Форум транснаціональної мережі членів парламентів "Парламентарі за глобальні дії" докладніше
15 листопада 14:12
Голова Комітету: завтра у нас буде можливість обговорити агресію Росії проти України та злочини, пов‘язані з цим, безпосередньо з представниками МКС докладніше
05 листопада 13:30
Голова Комітету: влада здійснює політику з дискримінації вимушених переселенців докладніше
22 жовтня 13:11
Відбувся міжнародний форум з питань дотриманням прав ромських жінок в Україні посилання...
15 січня 2018, 13:50

Комітет ВРУ з прав людини розгляне питання про відновлення мобільного зв'язку України з окупованим Донбасом

Комітет ВРУ з прав людини на своєму засіданні у середу, 17 січня 2018 року, розгляне питання  про можливість відновлення мобільного зв'язку на окупованих територіях Донбасу.

Про це сьогодні під час засідання Погоджувальної Ради ВРУ заявив Голова Комітету Григорій Немиря.

"Вже кілька днів відсутній зв'язок з громадянами України, які залишилися на непідконтрольній території. Люди не можуть зв’язатися зі своїми рідними і перебувають у відчаї",- сказав він.

"Ми розглянемо це питання на засіданні нашого Комітету і запрошуємо представників КМУ, держзв'язку та мобільних операторів  відвідати це засідання та прозвітувати про ситуацію, яка склалася, і шляхи її вирішення".

11 січня 2018 року мобільний оператор «Vodafone», єдиний з операторів, який  надавав послуги на непідконтрольній частині Донбасу, до ребрендингу відомий як "МТС-Україна", перестав працювати на окупованих територіях Луганської і Донецької областей. 

За повідомленнями технічного персоналу оператора, зв'язок зник в результаті ушкодження волоконно-оптичної лінії зв'язку в зоні проведення АТО.

Крім того, Григорій Немиря закликав своїх колег-народних депутатів підтримати Проект Закону про правовий статус осіб, зниклих без вісті, 5435.