Анонси подій

Перейти до розділу
22 лютого 09:48
Відбудеться засідання Комітету докладніше
08 лютого 12:41
Голова Комітету зустрівся з Послом Греції докладніше
07 лютого 16:52
Відбулося засідання Комітету докладніше
30 січня 13:14
Голова Комітету взяв участь у зустрічі Національної платформи на тему: «Політика соціальної згуртованості в рік виборів: виклики і ризики для національної єдності та побудови миру на Сході України»» докладніше
17 січня 16:03
Голова Комітету зустрівся з Послом Угорщини докладніше
15 січня 14:31
Григорій Немиря: В Україні триває політика дискримінації вимушених переселенців докладніше
19 грудня 16:57
Сьогодні відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин докладніше
17 грудня 15:17
Голова Комітету: влада здійснює політику з дискримінації вимушених переселенців докладніше
12 грудня 18:00
Відбулась презентація концепції Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» докладніше
15 січня 2018, 13:50

Комітет ВРУ з прав людини розгляне питання про відновлення мобільного зв'язку України з окупованим Донбасом

Комітет ВРУ з прав людини на своєму засіданні у середу, 17 січня 2018 року, розгляне питання  про можливість відновлення мобільного зв'язку на окупованих територіях Донбасу.

Про це сьогодні під час засідання Погоджувальної Ради ВРУ заявив Голова Комітету Григорій Немиря.

"Вже кілька днів відсутній зв'язок з громадянами України, які залишилися на непідконтрольній території. Люди не можуть зв’язатися зі своїми рідними і перебувають у відчаї",- сказав він.

"Ми розглянемо це питання на засіданні нашого Комітету і запрошуємо представників КМУ, держзв'язку та мобільних операторів  відвідати це засідання та прозвітувати про ситуацію, яка склалася, і шляхи її вирішення".

11 січня 2018 року мобільний оператор «Vodafone», єдиний з операторів, який  надавав послуги на непідконтрольній частині Донбасу, до ребрендингу відомий як "МТС-Україна", перестав працювати на окупованих територіях Луганської і Донецької областей. 

За повідомленнями технічного персоналу оператора, зв'язок зник в результаті ушкодження волоконно-оптичної лінії зв'язку в зоні проведення АТО.

Крім того, Григорій Немиря закликав своїх колег-народних депутатів підтримати Проект Закону про правовий статус осіб, зниклих без вісті, 5435.