Анонси подій

Перейти до розділу
12 листопада 16:26
Відбудуться комітетські слухання на тему: «Удосконалення державної політики у сфері застосування санкцій до осіб, причетних до незаконних політично мотивованих переслідувань громадян України на тимчасово окупованих територіях та в Російській Федерації» докладніше
19 листопада 13:29
Голова Комітету: в Україні відсутня політика щодо захисту прав і свобод вимушених переселенців докладніше
17 листопада 15:00
Голова Комітету: Форум "Парламентарів за глобальні дії" у Києві - це знак солідарності з Україною докладніше
16 листопада 20:30
"Парламентарі за глобальні дії" нагородили Олега Сенцова за захист демократії докладніше
16 листопада 15:59
Голова ВРУ Андрій Парубій привітав учасників Форуму транснаціональної мережі членів парламентів "Парламентарі за глобальні дії" докладніше
16 листопада 11:10
У Києві проходить Форум транснаціональної мережі членів парламентів "Парламентарі за глобальні дії" докладніше
15 листопада 14:12
Голова Комітету: завтра у нас буде можливість обговорити агресію Росії проти України та злочини, пов‘язані з цим, безпосередньо з представниками МКС докладніше
05 листопада 13:30
Голова Комітету: влада здійснює політику з дискримінації вимушених переселенців докладніше
22 жовтня 13:11
Відбувся міжнародний форум з питань дотриманням прав ромських жінок в Україні посилання...
29 листопада 2017, 08:58

Григорій Немиря увійшов до складу Виконавчого Комітету "Парламентарів за Глобальні дії"

Голову Національної групи  «Парламентарі за глобальні дії» (PGA), Заступника Голови Партії "Батьківщина", Голову Комітету ВРУ з прав людини Григорія Немирю було обрано членом Виконавчого Комітету "Парламентарів за Глобальні дії" (Parliamentarians for Global Action Executive Committee). 

Відповідне рішення було ухвалене під час засідання Міжнародної Ради "Парламентарів за глобальні дії" (PGA International Council).

Нагадаємо, що 27-29 листопада  Григорій Немиря бере участь у 39-му щорічному форумі транснаціональної мережі членів парламентів "Парламентарі за глобальні дії" , який проходить у місті Мілан (Італія). 

Парламентарі за глобальні дії (Parliamentarians for Global Action) є найбільшою транснаціональною мережею членів парламентів (1300 членів) з усіх регіонів світу (з понад 142 країн), які займаються захистом прав людини та людської безпеки, відстоюванням принципу верховенства права, недискримінації та гендерної рівності. Одним з пріоритетів діяльності Парламентарів за глобальні дії є підтримка ефективного функціонування Міжнародного кримінального суду (МКС) і подолання безкарності, а також питання ратифікації Римського статуту МКС.

Римський статут МКС набув чинності 1 липня 2002 року, тим самим ввів у дію юрисдикцію МКС. До злочинів, які розглядає МКС, належать геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини та злочини агресії. Після ратифікації Римського статуту Україною, Міжнародний Кримінальний Суд володітиме юрисдикцією по притягненню до відповідальності осіб, які вчинили найжорстокіші порушення прав людини та гуманітарного права на території держави або по відношенню до громадянина цієї держави.

"Парламентарі за глобальні дії" працюють під політичним керівництвом Виконавчого Комітету та Міжнародної Ради. Виконавчий Комітет зустрічається двічі на рік, щоб ухвалити рішення щодо майбутньої програмної діяльності "Парламентарів за глобальні дії". 

Засідання міжнародної Ради відбуваються один раз на рік під час щорічного форуму для перегляду програмної діяльності та для обрання членів Комітету та Ради. Рада представляє усі регіони світу та кожну країну, парламентарі якої входять до PGA. Всі члени Комітету та Ради обираються на два роки та максимум на два терміни.

З більш детальною інформацією щодо діяльності організації можна ознайомитися на офіційному сайті http://www.pgaction.org/