20 червня 10:07
Заява до Всесвітнього дня біженців посилання...
18 червня 13:41
Голова Комітету вчергове вимагає внести до порядку денного парламенту законопроект щодо виплати пенсій ВПО докладніше
11 червня 16:56
Голова Комітету зустрівся із Головою Моніторингової Місії ООН з прав людини докладніше
11 червня 15:55
Комітет провів круглий стіл для напрацювання Національної стратегії відновлення справедливості та миру на окупованих територіях докладніше
29 травня 13:28
Заява Комітету щодо забезпечення дотримання прав представників ромської національної меншини посилання...
24 травня 16:00
Комітет розглянув Проект Закону про правовий статус осіб, зниклих безвісти докладніше
24 травня 15:56
Голова Комітету зустрівся з Послом Хорватії докладніше
21 травня 13:16
Голова Комітету вчергове вимагає внести до порядку денного ВРУ законопроекти щодо захисту прав і свобод вимушених переселенців докладніше
28 листопада 2016, 14:11

Склад Комітету VIІІ скликання

 

 

http://static.rada.gov.ua/dep_img8/but7.jpg

Немиря Григорій Михайлович

 

Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

Контактні дані:
Тел: (044) 255-40-36 (приймальня) 
Факс: (044) 255-49-02 
Ел. пошта: 
Nemyria.Hryhorii@rada.gov.ua

 

  
 

http://static.rada.gov.ua/dep_img8/nf37.jpg

Логвинський Георгій Володимирович

 

Заступник голови Комітету, голова підкомітету з міжнародно-правових питань та внутрішньо переміщених осіб

Контактні дані:
Тел: (044) 255-43-30 
Факс: (044) 255-41-52 
Ел. пошта: 
glogvynskyi@rada.gov.ua

 

 

http://static.rada.gov.ua/dep_img8/bp62.jpgБрензович Василь Іванович

 

Голова підкомітету з питань міжнаціональних відносин

Контактні дані:
Тел: (044) 255-44-27 
Ел. пошта: 
Brenzovych.Vasyl@rada.gov.ua

 

 

http://static.rada.gov.ua/dep_img8/bp5.jpgДжемілєв Мустафа

 

Голова підкомітету з питань етнополітики, прав корінних народів та національних меншин України, жертв політичних репресій

Контактні дані:
Тел: (044) 255-46-26 
Ел. пошта: 
Dzhemiliev.Mustafa@rada.gov.ua

 

 

 

http://static.rada.gov.ua/dep_img8/ob4.jpgРабінович Вадим Зіновійович

 

Секретар Комітету, голова підкомітету з питань прав людини

Контактні дані:
Тел: (044) 255-40-44 
Ел. пошта: 

Rabinovych.Vadym@rada.gov.ua

 

 

 

http://static.rada.gov.ua/dep_img8/sp6.jpgСуслова Ірина Миколаївна

 

Голова підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації

Контактні дані:
Тел: (044) 255-44-41 
Ел. пошта: 
Suslova.Iryna@rada.gov.ua

 

 

 

http://static.rada.gov.ua/dep_img8/but2.jpgТимошенко Юлія Володимирівна

 

Член Комітету

Контактні дані:
Тел: (044) 255-21-52 (приймальня) 
Факс: (044) 255-21-33 
Ел. пошта: 
Tymoshenko.Yuliia@rada.gov.ua

 

 

 

http://static.rada.gov.ua/dep_img8/d174_1.jpgФельдман Олександр Борисович

 

Голова підкомітету з питань громадянства, міграційної політики та етнічних груп України

Контактні дані:
Тел: (044) 255-45-14 
Факс: (044) 255-40-69 
Ел. пошта: 
Feldman.Oleksandr@rada.gov.ua

 

 

http://static.rada.gov.ua/dep_img8/bp71.jpgЧубаров Рефат Абдурахманович

 

Член Комітету

Контактні дані:
Тел: (044) 255-43-80 
Ел. пошта: 
Chubarov.Refat@rada.gov.ua