Анонси подій

Перейти до розділу
21 лютого 13:34
Відбудеться засідання Комітету докладніше
13 лютого 14:35
Голова Комітету взяв участь у зустрічі Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» докладніше
26 січня 08:39
Курт Волкер закликає відновити виплату пенсій ВПО докладніше
17 січня 17:18
Відбулося засідання Комітету докладніше
17 січня 17:16
Голова Комітету: до Європейської Комісії надіслано лист щодо виплати пенсій вимушеним переселенцям докладніше
17 січня 17:12
Vodafone: мобільний зв'язок України з окупованим Донбасом може бути відновлений вже завтра докладніше
16 січня 15:09
Голова Комітету звернувся до Європейської Комісії щодо виплати пенсій ВПО та громадянам України, які залишилися на тимчасово окупованій території Донбасу докладніше
15 січня 14:02
Голова Комітету зустрівся з представниками Європарламенту докладніше
15 січня 13:50
Комітет ВРУ з прав людини розгляне питання про відновлення мобільного зв'язку України з окупованим Донбасом докладніше
28 листопада 2016, 14:11

Склад Комітету VIІІ скликання

 

 

http://static.rada.gov.ua/dep_img8/but7.jpg

Немиря Григорій Михайлович

 

Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

Контактні дані:
Тел: (044) 255-40-36 (приймальня) 
Факс: (044) 255-49-02 
Ел. пошта: 
Nemyria.Hryhorii@rada.gov.ua

 

 

http://static.rada.gov.ua/dep_img8/bp38.jpgПацкан Валерій Васильович

 

Перший заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань зв’язків з українцями, які проживають за кордоном

Контактні дані:
Тел: (044) 255-42-20 
Тел: (044) 255-42-17 (помічник) 
Ел. пошта: 
Patskan.Valeriy@rada.gov.ua

 

 

http://static.rada.gov.ua/dep_img8/nf37.jpg

Логвинський Георгій Володимирович

 

Заступник голови Комітету, голова підкомітету з міжнародно-правових питань та внутрішньо переміщених осіб

Контактні дані:
Тел: (044) 255-43-30 
Факс: (044) 255-41-52 
Ел. пошта: 
glogvynskyi@rada.gov.ua

 

 

http://static.rada.gov.ua/dep_img8/bp62.jpgБрензович Василь Іванович

 

Голова підкомітету з питань міжнаціональних відносин

Контактні дані:
Тел: (044) 255-44-27 
Ел. пошта: 
Brenzovych.Vasyl@rada.gov.ua

 

 

http://static.rada.gov.ua/dep_img8/bp5.jpgДжемілєв Мустафа

 

Голова підкомітету з питань етнополітики, прав корінних народів та національних меншин України, жертв політичних репресій

Контактні дані:
Тел: (044) 255-46-26 
Ел. пошта: 
Dzhemiliev.Mustafa@rada.gov.ua

 

 

 

http://static.rada.gov.ua/dep_img8/ob4.jpgРабінович Вадим Зіновійович

 

Секретар Комітету, голова підкомітету з питань прав людини

Контактні дані:
Тел: (044) 255-40-44 
Ел. пошта: 

Rabinovych.Vadym@rada.gov.ua

 

 

 

http://static.rada.gov.ua/dep_img8/sp6.jpgСуслова Ірина Миколаївна

 

Голова підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації

Контактні дані:
Тел: (044) 255-44-41 
Ел. пошта: 
Suslova.Iryna@rada.gov.ua

 

 

 

http://static.rada.gov.ua/dep_img8/but2.jpgТимошенко Юлія Володимирівна

 

Член Комітету

Контактні дані:
Тел: (044) 255-21-52 (приймальня) 
Факс: (044) 255-21-33 
Ел. пошта: 
Tymoshenko.Yuliia@rada.gov.ua

 

 

 

http://static.rada.gov.ua/dep_img8/d174_1.jpgФельдман Олександр Борисович

 

Голова підкомітету з питань громадянства, міграційної політики та етнічних груп України

Контактні дані:
Тел: (044) 255-45-14 
Факс: (044) 255-40-69 
Ел. пошта: 
Feldman.Oleksandr@rada.gov.ua

 

 

http://static.rada.gov.ua/dep_img8/bp71.jpgЧубаров Рефат Абдурахманович

 

Член Комітету

Контактні дані:
Тел: (044) 255-43-80 
Ел. пошта: 
Chubarov.Refat@rada.gov.ua