Головна > Текстові публікації > Про Комітет > Експертна рада з прав людини
08 квітня 19:16
Відбувся круглий стіл на тему: «Запровадження засад перехідного правосуддя як передумови деокупації територій та реінтеграції населення» докладніше
08 квітня 09:20
Привітання Голови Комітету Дмитра Лубінця до Міжнародного дня ромів докладніше
07 квітня 19:38
Голова Комітету зустрівся з Комісаром Ради Європи з прав людини докладніше
06 квітня 17:28
Відбулось засідання Комітету докладніше
06 квітня 15:00
Відбувся круглий стіл на тему: «Обробка чутливих персональних даних: український контекст та міжнародні стандарти» докладніше
01 квітня 16:53
Відбулось засідання Комітету докладніше
31 березня 18:28
Відбулось засідання Комітету докладніше
25 березня 13:32
Відбувся круглий стіл на тему: «Шляхи удосконалення законодавства про забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб» докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Експертна рада з прав людини

08 січня 2020, 10:28

Склад Експертної ради з прав людини



Список кандидатів, які подали заяви про включення їх до складу Експертної ради:
1. Панін Георгій Володимирович.
2. Черноусов Андрій Миколайович.   
3. Мирошниченко Ігор Сергійович.  
4. Івасик Вікторія Федорівна.
5. Дурнєва Тетяна Володимирівна.
6. Вірьовкіна Лілія Володимирівна.
7. Андреас Умланд.
8. Кравчук Андрій Вікторович.
9. Івченко Надія Іванівна.
10. Горовенко Сергій Анатолійович.
11. Вершиніна Валерія Андріївна.
12. Мельник Віра Іванівна.
13. Семьоркіна Олена Миколаївна.
14. Устаєв Наріман Февзійович.
15. Дзундза Ростилав Мирославович.
16. Геворгян Сурен Людвигович.
17. Сошников Антон Олександрович.
18. Сафо Сергій Олегович.
19. Бережна Олена Петрівна.
20. Скрипник Ольга Сергіївна.
21. Луньова Олена Валентинівна.
22. Зиков Юрій Володимирович.
23. Ліліченко Марина Володимирівна.
24. Аносова Юлія Вікторівна.
25. Одінцова Анастасія Валеріївна.
26. Амєтов Ельнур Сабрійович.
27. Романь Наталія Віталіївна.
28. Ястребова Віра Андріївна.
29. Синенька Марія Олексіївна.
30. Зейтуллаєва Ельвіра Зевріївна.
31. Греков Микола Олександрович.
32. Луканюк Олена.
33. Шеремет Святослав Павлович.
34. Хорбаладзе Володимир Гочевич.
35. Федорович Ірина Юріївна.
36. Чернявська Людмила Назарівна.
37. Романцова Олександра Володимирівна.
38. Романовський Олександр Олександрович.
39. Печегін Евген Олександрович.

40. Мещанінова Марія Олександрівна.

41. Решетніков Юрій Євгенович.

42. Шишкіна Еліна Вікторівна.