Головна > Текстові публікації > Про Комітет > Експертна рада з прав людини

Анонси подій

Перейти до розділу
13 жовтня 09:27
Відбудеться засідання Комітету докладніше
11 жовтня 16:07
Відбулися слухання у Комітеті на тему: «Проблемні питання законодавчого врегулювання та реалізації державної політики щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю» докладніше
11 жовтня 16:07
Відбулися слухання у Комітеті на тему: «Проблемні питання законодавчого врегулювання та реалізації державної політики щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю» докладніше
07 жовтня 18:10
Голова Комітету Дмитро Лубінець провів зустріч з керівником департаменту з питань миру та прав людини Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Сімоном Гайсбюлером докладніше
07 жовтня 17:51
Голова Комітету Дмитро Лубінець зустрівся зі співголовами Групи Кнесету з міжпарламентських зв’язків між Україною та Державою Ізраїль Євгеном Совою, Міхаелем Малкіелі та Арбелем Моше.
докладніше
06 жовтня 17:41
Відбулось засідання Комітету докладніше
04 жовтня 15:30
Відбулась зустріч з представниками Асамблеї діаспор Світу докладніше
29 вересня 17:00
Відбувся круглий стіл на тему: «Нагляд за дотриманням законодавства у сфері захисту персональних даних» докладніше
27 вересня 18:15
Голова Комітету зустрівся з Верховним Комісаром ОБСЄ у справах національних меншин докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Експертна рада з прав людини

08 січня 2020, 10:28

Склад Експертної ради з прав людини



Список кандидатів, які подали заяви про включення їх до складу Експертної ради:
1. Панін Георгій Володимирович.
2. Черноусов Андрій Миколайович.   
3. Мирошниченко Ігор Сергійович.  
4. Івасик Вікторія Федорівна.
5. Дурнєва Тетяна Володимирівна.
6. Вірьовкіна Лілія Володимирівна.
7. Андреас Умланд.
8. Кравчук Андрій Вікторович.
9. Івченко Надія Іванівна.
10. Горовенко Сергій Анатолійович.
11. Вершиніна Валерія Андріївна.
12. Мельник Віра Іванівна.
13. Семьоркіна Олена Миколаївна.
14. Устаєв Наріман Февзійович.
15. Дзундза Ростилав Мирославович.
16. Геворгян Сурен Людвигович.
17. Сошников Антон Олександрович.
18. Сафо Сергій Олегович.
19. Бережна Олена Петрівна.
20. Скрипник Ольга Сергіївна.
21. Луньова Олена Валентинівна.
22. Зиков Юрій Володимирович.
23. Ліліченко Марина Володимирівна.
24. Аносова Юлія Вікторівна.
25. Одінцова Анастасія Валеріївна.
26. Амєтов Ельнур Сабрійович.
27. Романь Наталія Віталіївна.
28. Ястребова Віра Андріївна.
29. Синенька Марія Олексіївна.
30. Зейтуллаєва Ельвіра Зевріївна.
31. Греков Микола Олександрович.
32. Луканюк Олена.
33. Шеремет Святослав Павлович.
34. Хорбаладзе Володимир Гочевич.
35. Федорович Ірина Юріївна.
36. Чернявська Людмила Назарівна.
37. Романцова Олександра Володимирівна.
38. Романовський Олександр Олександрович.
39. Печегін Евген Олександрович.

40. Мещанінова Марія Олександрівна.

41. Решетніков Юрій Євгенович.

42. Шишкіна Еліна Вікторівна.