Головна > Документи > Засідання "Круглого столу"
Надрукувати Зменшити зону перегляду

Засідання "Круглого столу"

22 квітня 2021, 17:43

Круглий стіл на тему: «Стан дотримання прав та свобод людини і громадянина на тимчасово окупованих територіях та лінії зіткнення»

22 квітня 2021 року у форматі відеоконференції відбувся круглий стіл на тему: «Стан дотримання прав та свобод людини і громадянина на тимчасово окупованих територіях та лінії зіткнення».

У заході взяли участь Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин - народний депутат України Дмитро Лубінець, Заступник голови Комітету – народний депутат України Неллі Яковлєва, інші народні депутати України, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, представники центральних та місцевих органів державної влади, міжнародних та громадських організацій.

В рамках круглого столу відбулося обговорення проблем, з якими стикаються особи, що проживають на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, а також у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення. Окремо піднімалися питання правового захисту майнових прав таких осіб, а також доступу людей похилого віку та людей з інвалідністю до медичних та соціальних послуг, у тому числі пенсійних виплат.

Підводячи підсумок народний депутат України Неллі Яковлєва зазначила, що Комітет, завжди відкритий до обґрунтованих та конструктивних пропозицій щодо вирішення означених проблем з метою врахування їх в законопроектній роботі.

Аудіозапис заходу:

Відеозапис заходу: