Головна > Документи > Засідання Комітету
18 листопада 19:19
Відбулось засідання Комітету докладніше
11 листопада 12:45
Посібник “Актуальні орієнтири державної політики щодо тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя” докладніше
04 листопада 18:46
Відбулось засідання Комітету докладніше
22 жовтня 14:23
Відбувся круглий стіл на тему: «Гуманітарна допомога у кризових ситуаціях, зокрема спричинених військовою агресію та окупацією. Усунення законодавчих перешкод» докладніше
21 жовтня 15:11
Відбувся круглий стіл з нагоди 20 річниці прийняття резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» докладніше
30 вересня 16:51
Відбулось засідання Комітету докладніше
23 вересня 14:15
Відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні завдання щодо вдосконалення законодавства з питань запобігання та протидії сексуальному насильству в зоні збройного конфлікту» докладніше
18 вересня 14:08
Прийнято у першому читанні проект з імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права докладніше
18 листопада 2020, 19:16

Засідання Комітету 18 листопада 2020 р.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо присвоєння та використання офіційної електронної адреси, реєстр. № 3861, внесений народними депутатами України Федієнком О.П. та іншими.

2.  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо виконання рішень Європейського суду з прав людини, реєстр. № 4048, внесений Кабінетом Міністрів України.

3. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судовий збір" (щодо сплати судового збору при захисті прав малолітніх та неповнолітніх осіб), реєстр. № 3013, внесений народними депутатами України    Аллахвердієвою І.В.,  Горбенком Р.О., Кінзбурською В.О.

4. Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про судовий збір" (щодо сплати судового збору при захисті прав учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв України), реєстр. № 3148, внесений народними депутатами України Аллахвердієвою І.В.,  Кінзбурською В.О., Горбенком Р.О.

5.  Проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про національну безпеку України» щодо заборони участі України у розподілі мігрантів, який відбувається в країнах-членах Європейського Союзу, реєстр. № 2397, внесений народним депутатом України Рабіновичем В.З.

6. Про створення при Комітеті робочої групи з юридичного захисту прав.

Відеозапис засідання: