Головна > Документи > Засідання Комітету
15 травня 16:40
Відбулося засідання Комітету докладніше
15 травня 16:35
Члени Комітету зустрілися з Верховним Комісаром ОБСЄ докладніше
13 травня 13:00
Голова Комітету закликав винести на розгляд парламенту законопроект про політичних в’язнів докладніше
08 травня 12:51
ЗАЯВА членів Комітету з приводу рішення керівництва РФ про спрощення процедури набуття російського громадянства мешканцями окупованих територій Донецької та Луганської областей посилання...
11 квітня 12:08
Голова Комітету звернувся до Уряду щодо надання копії розпорядження про утворення Комісії з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин посилання...
10 квітня 16:18
Комітет заслухав інформацію КМУ щодо виконання Закону про зниклих безвісті докладніше
22 березня 11:24
Голова Комітету зустрівся з Послом Франції докладніше
22 березня 10:36
На наступному засіданні Комітет заслухає інформацію КМУ про вжиті заходи щодо невідкладного забезпечення виконання Закону України "Про зниклих безвісті" посилання...
06 грудня 2018, 15:30

Засідання Комітету 6 грудня 2018 р.

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1.       Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканості України), реєстр. № 3433 (друге читання).
2.       Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання особою без громадянства,  реєстр. № 9123, внесений народними депутатами України Сусловою І.М., Помазановим А.В. Фельдманом О.Б., Кодолою О.М., Логвинським Г.В., Джемілєвим М., Найємом М., Заліщук С.П., Лещенком С.А., Алєксєєвим С.О.,        Писаренком В.В.
3.       Про повернення на доопрацювання проект Закону про внесення змін до Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» (щодо реабілітації дітей жертв політичних репресій), реєстр. № 4979, внесений народним депутатом України Мусієм О.С. та іншими народними депутатами України.
4.      Проект Постанови Верховної Ради України «Про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України, Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України, Національної поліції України, інших правоохоронних органів, органів судової влади і органів місцевого самоврядування щодо посилення боротьби з проявами ксенофобії, антисемітизму, запобігання злочинам на ґрунті ненависті та захисту прав громадян єврейського походження, єврейської громади», реєстр. № 9371, внесений народним депутатом України Логвинським Г.В.
5.       Про рекомендації парламентських слухань на тему: «Запобігання та протидія дискримінації жінок з вразливих соціальних груп».
6.       Про рекомендації слухань у Комітеті на тему: «Удосконалення державної політики у сфері застосування санкцій до осіб, причетних до незаконних політично мотивованих переслідувань громадян України на тимчасово окупованих територіях та в Російській Федерації.
7.       Про заслуховування інформації Міністерства юстиції України про стан підготовки та внесення змін до нормативно-правових актів з питань удосконалення Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини.
8.       Про проведення публічних слухань у Комітеті з питання: «Презентація та обговорення проекту концепції «Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр».
9.       Про проведення парламентських слухань у квітні 2019 року на тему: «Стан забезпечення реалізації прав внутрішньо переміщених осіб».
10.    Про звернення редакції газети Верховної Ради України «Голос України» щодо відновлення видання (як додатків газети) часописів мовами національних меншин.
11.    Різне.