Головна > Документи > Засідання Комітету

Анонси подій

Перейти до розділу
13 жовтня 09:27
Відбудеться засідання Комітету докладніше
11 жовтня 16:07
Відбулися слухання у Комітеті на тему: «Проблемні питання законодавчого врегулювання та реалізації державної політики щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю» докладніше
11 жовтня 16:07
Відбулися слухання у Комітеті на тему: «Проблемні питання законодавчого врегулювання та реалізації державної політики щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю» докладніше
07 жовтня 18:10
Голова Комітету Дмитро Лубінець провів зустріч з керівником департаменту з питань миру та прав людини Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Сімоном Гайсбюлером докладніше
07 жовтня 17:51
Голова Комітету Дмитро Лубінець зустрівся зі співголовами Групи Кнесету з міжпарламентських зв’язків між Україною та Державою Ізраїль Євгеном Совою, Міхаелем Малкіелі та Арбелем Моше.
докладніше
06 жовтня 17:41
Відбулось засідання Комітету докладніше
04 жовтня 15:30
Відбулась зустріч з представниками Асамблеї діаспор Світу докладніше
29 вересня 17:00
Відбувся круглий стіл на тему: «Нагляд за дотриманням законодавства у сфері захисту персональних даних» докладніше
27 вересня 18:15
Голова Комітету зустрівся з Верховним Комісаром ОБСЄ у справах національних меншин докладніше
05 грудня 2014, 11:16

Засідання Комітету 5 грудня 2014 р.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

           1.Про розподіл обов’язків між першим заступником і заступниками Голови Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Верховної Ради України восьмого скликання.

          2.Про створення підкомітетів та обрання голів підкомітетів Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Верховної Ради України восьмого скликання.

          3.Про планування роботи Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин на час проведення першої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

          4.Про розподіл службових кабінетів між членами Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Верховної Ради України восьмого скликання.