Головна > Документи > Заходи Комітету > Робочі та офіційні візити
12 липня 13:05
Голова Комітету звернувся до Президента України через невиплату пенсій вимушеним переселенцям докладніше
11 липня 13:35
Прийнято у першому читанні законопроект про правовий статус і соціальні гарантії осіб, які незаконно позбавлені волі, заручники, або засуджені на тимчасово окупованих територіях України та за її межами докладніше
11 липня 11:53
Відкриті звернення Голови Комітету Немирі Г.М. до Уряду, Президента України і Голови Верховної Ради щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам докладніше
03 липня 17:25
В Комітеті відбулася дискусія щодо невиконання судових рішень з поновлення виплати пенсій вимушеним переселенцям докладніше
01 липня 13:29
Комітет проведе засідання щодо невиконання судових рішень з поновлення виплати пенсій вимушеним переселенцям докладніше
20 червня 17:58
Голова Комітету зустрівся із Головою Моніторингової Місії ООН з прав людини докладніше
20 червня 17:50
3 липня відбудеться спільне засідання Комітетів ВРУ з прав людини та з питань соціальної політики докладніше
20 червня 08:54
Голова Комітету закликає захистити права та свободи вимушених переселенців докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Робочі та офіційні візити

16 лютого 2015, 15:10

Григорій Немиря зустрівся з Президентом Бундестагу

Сьогодні  Голова Комітету Верховної Ради України з прав людини, Заступник голови Партії "Батьківщина" Григорій Немиря провів зустріч з Президентом Бундестагу ФРН Норбертом  Ламмертом.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, приділивши особливу увагу неоголошеній війні Росії на сході України та виконанню домовленостей щодо перемир'я, досягнутих минулого тижня у Мінську.

У цьому зв'язку Григорій Немиря поінформував Президента Бундестагу, що проросійські бойвики знову порушують домовленості та наголосив на необхідності беззаперечного виконання Мінської угоди усіма сторонами.

Йшлося також про необхідність спільних зусиль для звільнення народного депутата Надії Савченко та інших полонених на виконання мінських домовленостей.

«Надія голодує вже більше двох місяців, що становить загрозу не тільки її здоров‘ю. ай життю», - сказав Григорій Немиря.

Голова Комітету також повідомив про звернення до Міжнародного кримінального суду про визнання Україною юрисдикції міжнародного кримінального суду щодо скоєння злочинів проти людяності та військових злочинів вищими посадовими особами Російської Федерації, що призвели до особливо тяжких наслідків та масового вбивства українських громадян, яке Верховна Рада України ухвалила 4 лютого.

У зустрічі також взяли участь Посол ФРН в Україні Крістоф Вайль та Депутат Бундестагу ФРН, керівник депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Україною Карл-Георг Вельман.