Головна > Документи > Заходи Комітету > Робочі та офіційні візити
28 липня 10:25
Інформація про становище національних спільнот в Україні посилання...
22 липня 10:33
Звіт про роботу Комітету за період третьої сесії посилання...
15 липня 18:09
Відбулось засідання Комітету докладніше
08 липня 16:04
Відбулись комітетські слухання на тему: «Проблемні питання законодавчого врегулювання та реалізації державної політики щодо забезпечення прав корінних народів і національних меншин» докладніше
01 липня 16:45
Відбулось засідання Комітету докладніше
23 червня 09:12
Кримчани зможуть зареєструвати факт народження дитини в Україні без проходження судових процедур – Дмитро Лубінець докладніше
17 червня 17:59
Відбулось засідання Комітету докладніше
04 червня 12:21
Секретаріат Кабміну саботує утворення Комісії з питань зниклих безвісти – Дмитро Лубінець докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Робочі та офіційні візити

16 лютого 2015, 15:10

Григорій Немиря зустрівся з Президентом Бундестагу

Сьогодні  Голова Комітету Верховної Ради України з прав людини, Заступник голови Партії "Батьківщина" Григорій Немиря провів зустріч з Президентом Бундестагу ФРН Норбертом  Ламмертом.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, приділивши особливу увагу неоголошеній війні Росії на сході України та виконанню домовленостей щодо перемир'я, досягнутих минулого тижня у Мінську.

У цьому зв'язку Григорій Немиря поінформував Президента Бундестагу, що проросійські бойвики знову порушують домовленості та наголосив на необхідності беззаперечного виконання Мінської угоди усіма сторонами.

Йшлося також про необхідність спільних зусиль для звільнення народного депутата Надії Савченко та інших полонених на виконання мінських домовленостей.

«Надія голодує вже більше двох місяців, що становить загрозу не тільки її здоров‘ю. ай життю», - сказав Григорій Немиря.

Голова Комітету також повідомив про звернення до Міжнародного кримінального суду про визнання Україною юрисдикції міжнародного кримінального суду щодо скоєння злочинів проти людяності та військових злочинів вищими посадовими особами Російської Федерації, що призвели до особливо тяжких наслідків та масового вбивства українських громадян, яке Верховна Рада України ухвалила 4 лютого.

У зустрічі також взяли участь Посол ФРН в Україні Крістоф Вайль та Депутат Бундестагу ФРН, керівник депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Україною Карл-Георг Вельман.