Головна > Документи > Заходи Комітету > Робочі та офіційні візити
28 липня 10:25
Інформація про становище національних спільнот в Україні посилання...
22 липня 10:33
Звіт про роботу Комітету за період третьої сесії посилання...
15 липня 18:09
Відбулось засідання Комітету докладніше
08 липня 16:04
Відбулись комітетські слухання на тему: «Проблемні питання законодавчого врегулювання та реалізації державної політики щодо забезпечення прав корінних народів і національних меншин» докладніше
01 липня 16:45
Відбулось засідання Комітету докладніше
23 червня 09:12
Кримчани зможуть зареєструвати факт народження дитини в Україні без проходження судових процедур – Дмитро Лубінець докладніше
17 червня 17:59
Відбулось засідання Комітету докладніше
04 червня 12:21
Секретаріат Кабміну саботує утворення Комісії з питань зниклих безвісти – Дмитро Лубінець докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Робочі та офіційні візити

12 березня 2015, 14:08

Голова Комітету Григорій Немиря зустрівся з представником Ради Європи

Сьогодні Голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря провів зустріч зі старшим Радником з питань міграції Директорату з Прав Людини Ради Європи Лільєю Гретарстдоттір.

        Сторони обговорили проблеми забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб (ВПО), зокрема щодо виконання закону про ВПО.

      «Для Ради Європи особливо важливим є виконання закону щодо внутрішньо переміщених осіб. Ми наголошуємо на необхідності надання допомоги всім постраждалим внаслідок конфлікту на сході України та на пріоритетності забезпечення їх прав та свобод», - сказала Лілья Гретарстдоттір.

        У свою чергу Григорій Немиря повідомив про комітетські слухання на тему: «Стан дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території України та на території, не контрольованій українською владою в зоні проведення антитерористичної операції» та  поінформував про основні пункти рекомендацій слухань (http://kompravlud.rada.gov.ua/kompravlud/control/uk/publish/article?art_id=50323&cat_id=45376).