Головна > Документи > Заходи Комітету > Робочі та офіційні візити
28 липня 10:25
Інформація про становище національних спільнот в Україні посилання...
22 липня 10:33
Звіт про роботу Комітету за період третьої сесії посилання...
15 липня 18:09
Відбулось засідання Комітету докладніше
08 липня 16:04
Відбулись комітетські слухання на тему: «Проблемні питання законодавчого врегулювання та реалізації державної політики щодо забезпечення прав корінних народів і національних меншин» докладніше
01 липня 16:45
Відбулось засідання Комітету докладніше
23 червня 09:12
Кримчани зможуть зареєструвати факт народження дитини в Україні без проходження судових процедур – Дмитро Лубінець докладніше
17 червня 17:59
Відбулось засідання Комітету докладніше
04 червня 12:21
Секретаріат Кабміну саботує утворення Комісії з питань зниклих безвісти – Дмитро Лубінець докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Робочі та офіційні візити

24 квітня 2015, 15:03

Голова Комітету зустрівся з Директором БДІПЛ

Сьогодні Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря провів зустріч з Директором Бюро ОБСЄ з Демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) Міхаелем Лінком. 

Сторони обговорили ситуацію з правами людини в Україні, зосередившись на питаннях дотримання прав і свобод громадян України, які залишилися в Криму і на окупованій частині Донбасу, та внутрішньо переміщених осіб.

У цьому зв'язку Григорій Немиря та Міхаель Лінк обговорили співпрацю між Місією та Комітетом, зокрема стосовно моніторингу ситуації з правами людини у Криму і на Сході України та інших регіонах України.

"Ваша допомога є надзвичайно важливою для нас. Для оцінки ситуації нам потрібні факти, а не чутки",- наголосив Директор БДІПЛ.

Григорій Немиря наголосив на важливості дотримання прав і свобод людини у цих регіонах України, підкресливши, що "дотримання цих основоположних свобод не повинно відходити на другий план через міркування безпеки".

Сторони також домовилися про співпрацю між Комітетом та БДІПЛ щодо підготовки  плану з імплементації Національної стратегії з прав людини.

Йшлося також про роль громадянського суспільства в розбудові демократії в Україні. У цьому зв'язку  Міхаель Лінк наголосив на важливості залучення громадянського суспільства як учасника та активного гравця у просуванні демократичних перетворень та моніторингу, дотримання і захисту прав людини.

Крім того, сторони обговорили можливість спостереження місії БДІПЛ за проведенням місцевих виборів в Україні, які мають відбутися наприкінці цього року.